Sprawy rodzinne:

– rozwód
– kontakty z dzieckiem
– egzekucja kontaktów
– alimenty
– podział majątku
– sprawy karne małoletnich (demoralizacja małoletniego, małoletni ofiarą przestępstwa)
– ustalenie ojcostwa, nadanie dziecku nazwiska
– przymusowe leczenie odwykowe
– ubezwłasnowolnienie
– przymusowe leczenie psychiatryczne, umieszczenie w DPS

Masz problem? Nie jesteś sam!

Każdy z nas wierzy, że w razie kłopotów, nawet naprawdę poważnych, jest w stanie poradzić sobie sam. Czy to źle? Z pewnością nie – wiara we własne siły i możliwości, twarde stąpanie po ziemi i pewność siebie to na pewno dobre i ważne cechy charakteru. Czasem jednak, gdy los stawia przed nami sytuacje, w których nigdy nie chcielibyśmy się znaleźć i nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek będziemy nie tyle ich świadkami, co przypadnie nam rola główna – lepiej będzie powierzyć nasze sprawy, nawet rodzinne, w ręce adwokata. Nie odegramy tej roli właściwie bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy, a te, zapewni nam tylko dobry prawnik.

Dlaczego prawnik?

Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, w jak wielu różnych sytuacjach możemy liczyć na pomoc adwokata. A może by tak w razie kłopotu zamiast do rozlicznych bliższych i dalszych znajomych zwrócić się od razu po fachową pomoc? Jeśli chcesz oszczędzić sobie czasu i nerwów, nie zwlekaj, zwróć się bezpośrednio do prawnika, który udzieli Ci profesjonalnych porad i otoczy nie tylko fachową wiedzą, ale też opieką. W chwilach kryzysowych poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne dla właściwego funkcjonowania – fakt, że mamy problem, nie sprawi, że świat się zatrzyma – wciąż codziennie trzeba będzie wstać z łóżka, pójść do pracy, wyprawić dzieci do szkoły, zadbać o dom. Bez fachowej opieki prawnej ten nasz świat, tak gorliwie i z troską przez lata budowany, łatwo może się rozsypać. Jednak z pomocą prawnika, reprezentującego nasze interesy, mamy szansę temu zapobiec.

Kiedy do adwokata?

Warto wiedzieć, w jakich sytuacjach możemy liczyć na pomoc prawnika. Kiedy lepiej powierzyć swoje sprawy w fachowe ręce adwokata? Pomoc prawnika może kojarzyć nam się głównie z prawem karnym, jednak coraz częściej dotyczy także spraw rodzinnych. To prywatna i delikatna sfera życia, do której czasem zmuszeni jesteśmy dopuścić osoby z zewnątrz. A jeśli już do tego dochodzi, niech to będzie osoba rzetelna, z szerokim zakresem wiedzy, której zawsze zależy na jak najkorzystniejszym rozwiązaniu dla nas – jednym słowem – dobry prawnik, a takiego znajdziesz w Nowym Sączu.

Dobry adwoka Nowy Sącz

Przed Tobą rozwód? Walczysz o ustalenie kontaktów z dziećmi? Chcesz ustalić ojcostwo? W takich oraz wielu innych przypadkach pomoże Ci adwokat. Podział majątku, przymusowe leczenie odwykowe/psychiatryczne, ubezwłasnowolnienie – to sprawy dla fachowca. Jeśli mieszkasz w Nowym Sączu i okolicach, masz problemy tego typu – nie musisz (i nie możesz) liczyć tylko na siebie – odważ się zaufać dobremu prawnikowi.